Jazyková škola v renovované historické budově v centru Dublinu. Nabízí ubytování v residence v pěší vzdálenosti od školy. Ve škole je samoobslužná jídelna, která nabízí za výhodnou cenu obědy.
Pro přihlášky přijaté do 21.12.2023 nabízí škola 20% slevu z ceny kurzů všeobecné angličtiny ve skupině. Kurzy mohou probíhat kdykoliv do 1.10.2024.
Veškeré informace o škole si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.
Rok založení jazykové školy: | |
Akreditace školy: | EAQUALS |
Vyučovací hodina: | 50 minut - pro názornější porovnání cen uvádíme na webových stránkách počty hodin v hodinách 60 minut |
Vstupní test: | Online před zahájením kurzu |
Velikost skupin: | Maximum 15 účastníků |
Věkové složení účastníků: | Minimální věk 18 let |
E-learning: | |
Aktivity ve volném čase: | Škola nabízí poznávací program – výlety, návštěvy historických památek – vybrané aktivity si účastníci kurzů hradí přímo v jazykové škole. Kurzy pro učitele zahrnují program aktivit včetně výletu v sobotu. |
Data ubytování: | Od neděle předcházející zahájení kurzu do soboty / neděle následující po ukončení kurzu, v residence od soboty / neděle do soboty |
Doprava: | Časově a cenově nejvýhodnější doprava: přímé lety Praha / Dublin / Bratislava / Katowice - Dublin s Ryanair nebo Aer Lingus. |
GPS: | Zobrazit na mapě (53.3303173,-6.2648555) |
Adresa školy: | Portobello House, Portobello, Dublin, Irsko |
Web: | https://atlaslanguageschool.com/ |
Svátky: | 1.1., 5.2., 17.3., 1.4., 6.5., 3.6., 5.8., 28.10., 23.12. - 31.12.2024 - škola je uzavřena a výuka není nahrazena |
Varianta ubytování | Cena za 1 týden |
---|---|
1lůžkový pokoj, bez stravy * od 15.06.2024 do 08.09.2024 je cena ubytování 7 790 Kč 300 EUR |
6 751 Kč 260 EUR |
1lůžkový pokoj, polopenze * od 15.06.2024 do 08.09.2024 je cena ubytování 8 439 Kč 325 EUR |
7 400 Kč 285 EUR |
1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, bez stravy * od 15.06.2024 do 08.09.2024 je cena ubytování 9 867 Kč 380 EUR |
8 828 Kč 340 EUR |
1lůžkový pokoj, vlastní příslušenství, polopenze * od 15.06.2024 do 08.09.2024 je cena ubytování 11 554 Kč 445 EUR |
10 516 Kč 405 EUR |
Můžete si zobrazit ceny ubytování v původní měně.
Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na stavu kurzu dané měny.
Letecká doprava
Přímé lety z Prahy do Dublinu zajišťují letecké společnosti Ryanair a Aer Lingus. Cena letenek je zpravidla od 5500 Kč za obousměrnou letenku včetně zavazadel k odbavení. Cena závisí na termínu cesty a zakoupení letenky.
Osobní přijetí na letišti
Osobní přijetí na letišti v Dublinu, doprava autem do místa ubytování a zpět na letiště - 100 EUR za 1 cestu.
Doprava z letiště do místa ubytování a zpět
Pro dopravu z letiště do hostitelské rodiny je možno použít taxi, podle místa ubytování je cena přibližně 40 EUR Z letiště v Dublinu do hostitelské rodiny je možno také cestovat hromadnou dopravou, jedna cesta stojí přibližně 10 EUR.
Informace o městské dopravě v Dublinu: www.dublinbus.ie
Na přání klienta zajistíme také leteckou, vlakovou nebo autobusovou dopravu na kurz v zahraničí a zpět. Za zajištění letenek připočítáváme 700 Kč, v případě potřeby zajistíme také online odbavení a zašleme palubní vstupenky. Za zajištění autobusových a vlakových jízdenek v zahraničí a do zahraničí připočítáváme 300 Kč. Autobusové jízdenky Regiojet zajišťujeme bez příplatku.
Letenku rezervujeme nebo zjistíme aktuální cenu, zašleme klientovi e-mailem, po schválení zašleme na e-mail fakturu a po přijetí potvrzení o platbě nebo přijetí platby letenku vystavíme a zašleme klientovi e-mailem. Při zajišťování autobusových a vlakových jízdenek je postup obdobný.
Brožura Erasmus Teacher Training 2024 - v anglickém jazyce | Stáhnout |
Brožura jazykové školy - v anglickém jazyce | Stáhnout |
Termíny a ceny 2024 - v anglickém jazyce | Stáhnout |