Španělština ve Španělsku ... jazyková škola ABC Humboldt v Barceloně !

 
  • Jazyková škola se nachází v centru Barcelony. Má již 45letou zkušenost s výukou španělského jazyka, vyučuje všeobecnou i obchodní a profesní španělštinu v mezinárodních skupinách i formou individuální výuky.
  • Škola vyučuje ve velmi malých skupinách maximálně 4 účastníků.
  • Jazyková škola je členem IALC (International Association of Language Centres) - členství v této organizaci zaručuje vysokou kvalitu jazykových kurzů a veškerých poskytovaných služeb.

Zvláštní nabídka 2017 - 5% sleva z ceny kurzů

Pro veškeré přihlášky na kurzy španělštiny v jazykové škole ABC Humboldt v Barceloně nabízíme 5% slevu z celkové ceny veškerých kurzů. 

Webové stránky jazykové školy v anglickém jazyce http://www.abchumboldt.com/

Queridos estudiantes interesados de la República Checa:

Nos alegramos de vuestro interés en nuestra escuela y cursos. Con mucho gusto nuestra agencia colaboradora en la República Checa, Jazyky v zahranici s.r.o., os ayudará en vuestras peticiones, dudas y reservas.

Nos vemos pronto en Barcelona!

¡Hasta pronto!

ABC Humboldt Tu Escuela de Español en Barcelona


Dear interested students from Czech Republic

We are glad about your interest in our school and programmes. With pleasure our partner agency in Czech Republic Jazyky v zahranici s.r.o. helps you with all questions and the booikng.

See you soon in Barcelona!

¡Hasta pronto!

Klaus Schumacher
ABC Humboldt Tu escuela de español en Barcelona

Poslední aktualizace: 02.12.2016 | © 2004 - 2017 Jazyky v zahraničí s.r.o., všechna práva vyhrazena | Webdesign - Michal Kutil <www.tim.cz>
telefon 327 513 005, 606 870 433 telefon info@jazyky-v-zahranici.cz Potřebujete poradit?Potřebujete poradit? Navštivte nás na FacebookuFacebook Twitter Twitter