Němčina v Německu ... Dialoge Sprachinstitut v Lindau !

  • Jazyková škola byla založena v roce 1992. Vyučuje německý jazyk celoročně v kurzech pro dospělé od 17 let a v období letních prázdnin také kurzy pro mládež od 12 let s velmi atraktivním a pestrým programem.
  • Do Lindau, půvabného městečka na břehu Bodamského jezera, je poměrně rychlá doprava autem - z Prahy po dálnici směr Mnichov, celkem 560 km. Další možností je vlakové spojení s přestupem v Mnichově, cesta trvá přibližně 7 hodin.
  • Jazyková škola nabízí ubytování v Inselhostel v sousedství školy.
  • Jazyková škola je členem IALC (International Association of Language Centres) - členství v této organizaci zaručuje vysokou kvalitu jazykových kurzů a veškerých poskytovaných služeb.

Zvláštní nabídka 2017 - 5% sleva z ceny kurzů

Pro veškeré přihlášky na kurzy němčiny v jazykové škole Dialoge Sprachinstitut nabízíme 5% slevu z celkové ceny kurzu.

Webové stránky jazykové školy v německém a anglickém jazyce http://www.dialoge.com/

Video na http://youtu.be/w_M2Vo1q_7k

Liebe Interessenten aus Tschechien,

Wir freuen uns, dass Ihr euch für unsere Schule und Programme interessiert! Gerne berät euch unser Partnerbüro vor Ort Jazyky v zahranici s.r.o. bei allen Fragen und nimmt Eure Buchung entgegen !

Bis bald am Bodensee

Frank Gebhard
Euer dialoge Sprachinstitut Lindau


Dear interested students from Czech Republic

We are glad about your interest in our school and programmes. With pleasure our partner agency in Czech Republic Jazyky v zahranici s.r.o. helps you with all questions and the booikng.

See you soon at the lake of Constance

Frank Gebhard
Your dialoge language institute

Poslední aktualizace: 04.04.2017 | © 2004 - 2017 Jazyky v zahraničí s.r.o., všechna práva vyhrazena | Webdesign - Michal Kutil <www.tim.cz>
telefon 327 513 005, 606 870 433 telefon info@jazyky-v-zahranici.cz Potřebujete poradit?Potřebujete poradit? Navštivte nás na FacebookuFacebook Twitter Twitter