Angličtina v Anglii ... London School of English !

  • Nejnáročnějším klientům kurzů angličtiny v Anglii doporučujeme jazykové kurzy v Business and Professional Centre v Holland Park Gardens v centru Londýna jsou bezesporu nejdražší z naší nabídky. Skupiny výlučně dospělých klientů, vyšší věkový průměr učitelů, profesionální přístup všech pracovníků školy, poloha školy a veškeré materiální vybavení vytváří příjemné prostředí, ve kterém se dobře cítí i ti nejnáročnější klienti.
  • Jazyková škola je členem IALC (International Association of Language Centres) - členství v této organizaci zaručuje vysokou kvalitu jazykových kurzů a veškerých poskytovaných služeb.

Zvláštní nabídka 2017 - 5% sleva z ceny kurzů 

Pro veškeré přihlášky na kurzy angličtiny v jazykové škole London School of English nabízíme 5% slevu z celkové ceny kurzu.

Webové stránky jazykové školy v anglickém jazyce http://www.londonschool.com/Business_Courses.cfm

Poslední aktualizace: 29.11.2016 | © 2004 - 2017 Jazyky v zahraničí s.r.o., všechna práva vyhrazena | Webdesign - Michal Kutil <www.tim.cz>
telefon 327 513 005, 606 870 433 telefon info@jazyky-v-zahranici.cz Potřebujete poradit?Potřebujete poradit? Navštivte nás na FacebookuFacebook Twitter Twitter