Angličtina v Anglii

... BEET Language Centre !
... ITTC  -  International Teaching and Training Centre

 
  • Jazyková škola se nachází v klidné rezidenční čtvrti jihoanglichého přímořského letoviska Bournemouth. Nabízí kurzy všeobecné, obchodní a profesní angličtiny a přípravné kurzy k mezinárodně uznávaným zkouškám.
  • Na rozdíl od ostatních jazykových škol v Bournemouth nabízí jazyková škola variantu ubytování v apartmentech s vlastním příslušenstvím 15 minut chůze od pláže.
  • Jazyková škola BEET organizuje také kurzy pro učitele anglického jazyka v International Teaching and Training Centre. ITTC je škola specializovaná pouze na kurzy pro učitele angličtiny. Probíhají zde kurzy CELTA a DELTA pro anglické učitele, kteří se připravují na výuku v jazykových školách ve Velké Británii a v zahraničí, a metodické kurzy pro učitele angličtiny ze zahraničí.
  • Jazyková škola je členem IALC (International Association of Language Centres) - členství v této organizaci zaručuje vysokou kvalitu jazykových kurzů a veškerých poskytovaných služeb.

Zvláštní nabídka 2017 - 5% sleva z ceny kurzů

Pro veškeré přihlášky na kurzy angličtiny v jazykové škole BEET Language Centre nabízíme 5% slevu z celkové ceny kurzu.

Webové stránky jazykové školy v anglickém jazyce http://www.beet.co.uk/

 

Poslední aktualizace: 17.11.2016 | © 2004 - 2017 Jazyky v zahraničí s.r.o., všechna práva vyhrazena | Webdesign - Michal Kutil <www.tim.cz>
telefon 327 513 005, 606 870 433 telefon info@jazyky-v-zahranici.cz Potřebujete poradit?Potřebujete poradit? Navštivte nás na FacebookuFacebook Twitter Twitter