Angličtina v Irsku ... Galway Cultural Institute !

  • Jazyková škola se nachází v městě Galway na západním pobřeží Irska. Patří bezesporu k nejlepším školám pro výuku anglického jazyka v Irsku. Nabízí také metodické kurzy pro učitele anglického jazyka, které mohou být financovány z programu Erasmus Plus.
  • Škola sídlí v moderní budově na pobřeží, asi 500 m od pláže. Všechny učebny jsou vybaveny nejmodernější technikou.
  • Téměř všechna ubytování jsou v pěší vzdálenosti od školy.
  • Jazyková škola je členem IALC (International Association of Language Centres) - členství v této organizaci zaručuje vysokou kvalitu jazykových kurzů a veškerých poskytovaných služeb.

Zvláštní nabídka 2017 - sleva 5% z ceny kurzu a ubytování

Pro veškeré přihlášky na kurzy angličtiny v jazykové škole Galway Cultural Institute nabízíme 5% slevu z celkové ceny kurzů.

Zvláštní nabídka ZIMA 2017 - 1 týden kurzu všeobecné angličtiny ZDARMA

Pro kurzy začínající v období 23.1. - 29.5.2017 nabízí jazyková škola Galway Cultural Institute zdarma 1 týden kurzu všeobecné angličtiny ve skupině zdarma ke každému 4+týdennímu kurzu.

Zvláštní nabídka LÉTO 2017 - 28% SLEVA z kurzu

Pro kurzy probíhající v období července a srpna 2017 nabízí jazyková škola Galway Cultural Institute 28% slevu z celkové ceny kurzu všeobecné angličtiny 20 / 26 / 30 vyuč. hodin týdně (probíhá v odpoledních hodinách) a ubytování v 1lůžkovém pokoji v Residence nebo hostitelské rodině. Platí pro přihlášky na 3+týdenní kurzy přijaté v období 1.5. - 30.6.2017.

Zvláštní nabídky není možné kombinovat.

Webové stránky jazykové školy v anglickém jazyce http://www.gci.ie/

            

Dear prospective Czech students,

We are delighted that you are considering Galway Cultural Institute as your school of choice for your English language studies.  Galway is a wonderful affordable student city (25,000 students) with lots to do.   GCI has  a wide range of courses to suit your needs and our partner agency in the Czech Republic, Jazyky v zahranici s.r.o,. can help you with all your questions and with your booking.  We are waiting to welcome you and we will help you fulfil your language goals and hopefully some of your dreams.

Regards

Celestine Rowland
Managing Director

Poslední aktualizace: 04.05.2017 | © 2004 - 2017 Jazyky v zahraničí s.r.o., všechna práva vyhrazena | Webdesign - Michal Kutil <www.tim.cz>
telefon 327 513 005, 606 870 433 telefon info@jazyky-v-zahranici.cz Potřebujete poradit?Potřebujete poradit? Navštivte nás na FacebookuFacebook Twitter Twitter