Angličtina v Irsku ... Emerald Cultural Institute !

logo
  • Studium angličtiny v Irsku představuje zajímavou variantu především pro ty, kteří již znají Velkou Británii a chtějí si dále rozšiřovat své jazykové znalosti v jiném prostředí.
  • Emerald Cultural Institute patří bezpochyby k nejkvalitnějším jazykovým školám v Dublinu, svědčí o tom řada certifikátů kvality, např. ISO 9001:2000.
  • Jazyková škola je členem IALC (International Association of Language Centres) - členství v této organizaci zaručuje vysokou kvalitu jazykových kurzů a veškerých poskytovaných služeb.

Zvláštní nabídka JUNIOR RESIDENTIAL 2017 - 15% sleva z ceny kurzů a ubytování

Pro veškeré přihlášky na kurzy angličtiny Junior a ubytování v Marino Residence organizované jazykovou školou Emerald Cultural Institute nabízíme 15% slevu z celkové ceny kurzů a ubytování. 

Zvláštní nabídka 2017 - 5% sleva z ceny kurzů

Pro veškeré přihlášky na kurzy angličtiny v jazykové škole Emerald Cultural Institute nabízíme 5% slevu z celkové ceny kurzů. 

Webové stránky jazykové školy v anglickém jazyce na http://www.eci.ie/

  

Poslední aktualizace: 05.12.2016 | © 2004 - 2017 Jazyky v zahraničí s.r.o., všechna práva vyhrazena | Webdesign - Michal Kutil <www.tim.cz>
telefon 327 513 005, 606 870 433 telefon info@jazyky-v-zahranici.cz Potřebujete poradit?Potřebujete poradit? Navštivte nás na FacebookuFacebook Twitter Twitter