Angličtina v Austrálii ... Langports Brisbane !

 
  • Spolupráci s jazykovou školou Langports Brisbane jsme zahájili a projednali na konferenci IALC (International Association of Language Centres) v dubnu 2012. Členství v této organizaci zaručuje kvalitu jazykových kurzů a veškerých poskytovaných služeb.
  • Jazyková škola je členem IALC (International Association of Language Centres) - členství v této organizaci zaručuje vysokou kvalitu jazykových kurzů a veškerých poskytovaných služeb.

English + Demi-pair Program

Jazyková škola Langports v Brisbane, Sydney a Gold Coast nabízí možnost ubytování v australské hostitelské rodině včetně plné penze zdarma za podmínky 15 hodin týdně pomoci v domácnosti a péče o děti. Studenti se mohou účastnit kurzu angličtiny v jazykové škole Langports dle svého výběru, který hradí dle ceníku školy a je možno uplatnit dále uvedenou 35% slevu. Pobyt je minimálně 12týdenní a bude jistě pro každého neocenitelnou a nezapomenutelnou zkušeností života v Austrálii.

Zvláštní nabídka 2017 - 35% sleva z ceny kurzů

Pro veškeré přihlášky na kurzy angličtiny v roce 2015 v jazykové škole Langports nabízíme 35% slevu z celkové ceny kurzů ve skupině a 5% slevu z ceny kurzů s individuální výukou.

Webové stránky jazykové školy v anglickém a slovenském jazyce http://www.langports.com/

Poznávací program v Austrálii

Ve spolupráci s Dovolená Austrálie zajistíme kombinaci jazykového kurzu a poznávacího programu v Austrálii - klient si zvolí počet týdnů, typ a intenzitu kurzu, ubytování, požadavky na individuální poznávací program. 

 
Poslední aktualizace: 03.12.2016 | © 2004 - 2017 Jazyky v zahraničí s.r.o., všechna práva vyhrazena | Webdesign - Michal Kutil <www.tim.cz>
telefon 327 513 005, 606 870 433 telefon info@jazyky-v-zahranici.cz Potřebujete poradit?Potřebujete poradit? Navštivte nás na FacebookuFacebook Twitter Twitter