Angličtina v Austrálii ... Cairns College of English !

 
  • Jazyková škola v australském tropickém ráji - město Cairns je nejznámějším letoviskem a východiskem pro výlety na Velký bariérový útes.
  • V jazykové škole je vysoký podíl účastníků z evropakých zemí - z České republiky přijíždějí 4% z nich.
  • Jazyková škola nabízí a organizuje velmi zajímavý program ve volném čase, včetně výletů na šnorchlování na Velkém barierovém útesu, což je jistě nezapomenutelným zážitkem.
  • Jazyková škola je členem IALC (International Association of Language Centres) - členství v této organizaci zaručuje vysokou kvalitu jazykových kurzů a veškerých poskytovaných služeb.

Zvláštní nabídka 2017 - 5% sleva z ceny kurzů

Pro veškeré přihlášky na kurzy angličtiny v jazykové škole Cairns School of English nabízíme 5% slevu z celkové ceny kurzu.

Webové stránky jazykové školy v anglickém jazyce http://www.cce.qld.edu.au

                  

Poznávací program v Austrálii

Ve spolupráci s Dovolená Austrálie zajistíme kombinaci jazykového kurzu a poznávacího programu v Austrálii - klient si zvolí počet týdnů, typ a intenzitu kurzu, ubytování, požadavky na individuální poznávací program. 

Welcome Message from Principal

Cairns Queensland AUSTRALIA Ueli Stauffer ENGLISH ONLY ! Cairns College of English is an independent school estabilished in March 2010 as an English language Centre, catering for the English language needs of international students. We are accredited by NEAS and CRICOS and are a member of ACPET. As a recently accredited Registered Training Organisation (RTO) we now offer Vocational Education and Training (VET) courses under the Cairns College of Business. Our College also hosts many study tour students who come to learn English and experience all the fantastic activities that Far North Queensland has to offer. CCE/CCB provides every opportunity for international students to succeed in all aspects of their lives. We are a friendly and caring school whose staff and teachers strive to provide our students with personal attention in a safe and professional environment. Our students are guaranteed a high quality of education in one of the world’s most beautiful locations. We look forward to seeing you in a class soon!

Ueli Stauffer

Principal

Poslední aktualizace: 14.12.2016 | © 2004 - 2017 Jazyky v zahraničí s.r.o., všechna práva vyhrazena | Webdesign - Michal Kutil <www.tim.cz>
telefon 327 513 005, 606 870 433 telefon info@jazyky-v-zahranici.cz Potřebujete poradit?Potřebujete poradit? Navštivte nás na FacebookuFacebook Twitter Twitter